İNŞAATKKTC’de satılık daire
 veya KKTC’de kiralık ev arayışında olanların ilk tercih ettiği ve güvendiği Kuzey Kıbrıs inşaat firması olan Akol başarısını; bina mimarı olmanın ötesinde yaşam mimarı, başka bir deyişle “hayallerinizin mimarı” olmasına borçludur. “Başarının bir sırrı varsa bu, karşımızdakinin görüş ve açısını kavrayarak onun gözlüğüyle görmektir” düşüncesiyle hareket eden Akol, projeleriyle müşterilerinin hislerine tercüman olmuş; birçok aileyi ev ve iş yeri sahibi yaparken, onların mutluluk ve huzuruna şahitlik etmiş ve bunun haklı gururunu yaşamıştır.

Akol Properties aynı zamanda “Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği” üyesidir ve alt sınıfı en üst düzey müteahhitlik karnesi sahibidir, inşaat sektöründe lider firma konumundadır. Tüm projelerdeki ortak amaç; güvenli, huzurlu, konforlu yaşam alanları yaratırken yenilikçi bakış açısı ile müşterilere ayrıcalıklar sunmak ve inşaat sektöründe öncü firma olmaktır.

Bunu yaparken de kalite, estetik, deneyim ve teknolojinin harmanlanması, güvenlik, maliyet yönetiminde akılcılık, projelerde doğru zamanlama ve zamanında teslimat, planlı yapılaşma, doğaya ve yaşama saygı, müşterilerine beklentilerinin ötesinde deneyimler sunma; önde gelmektedir. 

Akol İnşaat Kıbrıs, her dokunuşunda farklılık ve farkındalık yaratırken, Akol teslim tarihleri konusunda ilk günden garanti vererek yatırımcı risklerini sıfırlamaktadır.