AKOL Hakkında

 

AKOL İnşaat, kurulduğu 2005 yılından itibaren Kuzey Kıbrıs’ta inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başladı. İnce düşünülmüş mimari tasarımları, kaliteden ödün vermeyen inşa sürecini, doğru yatırımlar ve kârlı projeler ile müşteri memnuniyetine dönüştürerek; KKTC’deki lider inşaat firmalarından bir tanesi oldu.

 

Bölge insanının ve yatırımcıların ihtiyaçları doğrultusunda; lüks konut üretimi, rezidans, konut, üst yapı projeleri ve işyeri projeleri üreten AKOL Group, tüm projelerinde KKTC’nin doğal güzelliklerinin korunması ve yansıtılmasını temel alıp, sürdürülebilir yaşam projelerini yeni teknolojiler ile harmanlayarak, müşterilerinin yaşam kalitelerini arttırmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ile tercih edilen konut üretimindeki başarısı, KKTC’de kârlı konut projelerini, banka garantileri ile destekleyerek, zamanında teslim edip; risksiz ve hızlı mülk dönüşü sağlamış ve 3. ülke vatandaşlarının KKTC’deki konutlara yatırımlarında ilk tercih ettikleri kurumlardan olmuştur.

 

Doğru ve kârlı yatırımlar sonrası, faaliyet alanlarını hızla genişleten AKOL Group; turizm, konut ve araç kiralama, emlak yatırımları, site yönetimi, serbest bölge ticareti, ecza deposu ve bakım hizmetleri alanlarındaki yatırımları ile AKOL Şirketler Grubu haline geldi.

 

Bugün, 40 aşkın çalışandan oluşan teknik ve idari kadrosuyla, 250 kişiye istihdam sağlayan AKOL Group, Kuzey Kıbrıs’ta güvenli ve doğru yatırımın adresi olarak bilinmektedir.

 

‘İnsan ve yaşam’ odaklı ilerleme hedefiyle, planlı kentleşme ve doğaya saygıyı temel alıp; modern dönemin olanakları ve ihtiyaçlarını da gözeterek, sağlam finans yapısı ile birçok yeni projenin temellerini atan AKOL Group, geleceği güvenle ve keyifle inşa etmeyi sürdürüyor.

 

KKTC’de kârlı projelere yatırım yapmak ya da güvenli ve sakin yaşamı, yeşil doğası ve tertemiz denizleriyle, Kıbrıs’taki bir sonraki yuvanızı hayal ediyorsanız; AKOL projelerinde  hayallerinize uygun bir ev bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.