AKOL FARKI

Rekabetin bu kadar büyük olduğu bir sektörde, başarılı olmak ve o şekilde kalmak zordur. AKOL Group, hızlı büyümesini ilk günden beri tavizsiz uyguladığı prensipleri sayesinde müşteri ihtiyacı ve memnuniyetini, doğru fiyatlar ile kaliteden ödün vermeden sunmasına borçludur.

Dürüstlük

AKOL Group’ta, size teklif edilen ne ise tam olarak onu alırsınız. Tüm süreç boyunca, projenin artıları ve eksileri, gelecek öngörüleri ya da emlak durumu ile ilgili eksiksiz ve tam bir şekilde bilgilendirileceksiniz.

Güvenirlilik

Kuzey Kıbrıs’ın en saygın inşaat şirketlerinden, birçok büyük projeye imza atan AKOL Group sizden sadece ‘güvenmenizi’ beklemez, bunun için en önemli bankalardan garantiler sağlayıp, süreci şeffaf bir şekilde yürüterek güveni de inşa eder.

Tecrübe

2005 yılından beri inşaat sektöründe, sonrasında da farklı birçok alana yatırım yapan AKOL Group, birçok farklı ve zorlu projenin üstesinden gelen, vizyoner ve alanında uzman kadrosuyla, lokaldeki güçlü etki alanı ile tecrübesini kanıtlamış bir firmadır.

İnsana, Doğaya, Yaşama Saygı

Bugünün dünyasında, insanın yaşam biçimindeki büyük değişiklikler, doğa üzerinde yaratılan tahribat ve bireylerin yeni ihtiyaçlar geliştirmesi; sektör açısından da önemli bir sınav olarak karşımıza çıkıyor. AKOL Group, modern insanın ihtiyaç ve taleplerini; doğayı koruyarak ve hatta gelişmesine kolaylıklar sağlayarak; sosyal insanın ihtiyaçlarını öne çıkarıp, yeni teknolojileri ve inovasyonları da dahil ederek geleceğe adapte oluyor.

Kalite

AKOL Group, tüm inşa sürecinde ve iç dekorasyonda; alanının en iyi markalarıyla çalışmayı ilke edinerek; inşa süreci ve satış sonrasında karşılaşılabilecek olumsuzlukların en aza indirilmesini sağlamaktadır.

Teknoloji

Her 10 yılda bir büyük bir atılımın olağan hale gelmesiyle, insan ihtiyaç ve taleplerinde de teknoloji sayesinde büyük değişiklikler oluyor. Bu değişikliklere adaptasyon, bireylerin ve ailelerin en önemli yaşam alanlarında eksiksiz olması bizim en önemli hedeflerimizden. Bundan dolayı, hem inşa sürecinde çalışanlarımızın güvenliği ile ilgili teknolojik adımları hemen uyguluyor, hem de yaşam alanlarını daha en başından geleceği kucaklayabilecek şekilde tasarlıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Projelerin sürdürülebilirliği için; uluslararası ve bölgesel faktörlerin yaratacağı etkiler, bölgenin bugünü ve geleceğine yönelik kapsamlı çalışmalar yapıyor; güçlü finansal yapımızla satış sonrası hizmetlerin sürekliliğini sağlayarak, yaşam alanlarınızda sorunsuz ve düzenli bir gelişimin olması için tüm emeğimizi veriyoruz.

Yatırım

Kuzey Kıbrıs, öğrenci nüfusunun yoğunluğu ve turistik açıdan her geçen gün daha da fazla tercih edilmesi sayesinde, emlak dönüşünün en hızlı gerçekleştiği ülkelerden biridir. AKOL Group, Kıbrıs’ta yatırım amaçlı emlak isteyenlere sunduğu olanak ve fırsatlarla, Kuzey Kıbrıs’a yatırımı cazip hale getirmektedir. Banka garantisi ve kira garantisi olanakları ile güvenli bir şekilde yatırım yapmak için lütfen iletişime (İletişim link) geçin. (Yatırım Rehberi link) ve (Satışı devam eden projeler link)

Üretim

Üretim sürecimiz, hayal etmek ile başlıyor. Bir proje hayal edilirken, bölgenin gelişimi ve doğanın korunması ile müşterilerimizin ihtiyaç ve konforunu temel alıyoruz. Daha sonra, üretim aşamasında işçilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutarak, yatırımcılarımıza söz verdiğimiz tarihte anahtarı teslim ediyoruz.

Çözüm Üretme

İnsanlar farklıdır, dolayısıyla ihtiyaçları ve taleplerinde de farklılıklar olmaktadır. AKOL Group olarak; konut sakinlerimizin ve yatırımcılarımızın çözüme ihtiyaç duydukları her türlü konuda, kendimizi onların yerine koyarak düşünüyor ve alternatif çözümler geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Mutlu Müşteri

AKOL Group olarak başarımızın temeli mutlu müşterilerdir. Ürettiğimiz projeler ile müşterilerimizin hayat kalitelerini ve konforunu arttırmak; yatırımcılarımızın da kârlı projeler ile mutlu olması, bizim mutluluğumuzun da kaynağını oluşturur. Kısacası; AKOL Group, banka garantisinin yanında, mutluluk garantisi de veriyor! (Müşteri Görüşleri link)

Sağlıklı İletişim

Dürüstlük, samimiyet ve empati sağlıklı bir iletişim için olmazsa olmazdır. AKOL Group ile kuracağınız her türlü iletişimde bu temel değerlere sahip çıkan çalışanlarımız ile muhatap olacaksınız. Sizin ihtiyaçlarınızı önceleyip, sürecin tüm aşamalarında gerekli bilgilendirmeleri yapacak ve talebiniz her ne ise, tam olarak ona ulaşmanız sağlanacaktır.