YATIRIM

“En küçük yatırım bile büyük kazançlar getirme potansiyeline sahip.“

Joint Venture (Ortak Girişim)

Akol Group Of Companies olarak genç, dinamik, yenilikçi, girişimci ve güvenilir bir yapıya sahibiz.

Bizler gibi bu sektörde rüşt-ünü ispatlamış, dürüst firmalar ile ulusal ve uluslar arası projelere ortak yatırımlar yaparız.

Join Venture (Ortak Girişim) ile hareket etmek çoğunlukla bize ve sizlere avantaj sağlar yeter ki yola çıktığımızda hedefimizin bir olduğunu bilelim ve birlikteliğin şartlarını iyi belirleyelim.

Paulo Coelho’nun dediği gibi;

“Tekne limanda güvendedir. Ama teknenin amacı bu değildir.”

Gayrimenkul Danışmanlığı

Akol Group Of Companies Gayrimenkul alırken, satarken, kiralarken; hukuki ve teknik verileri  doğru ve hızlı bir şekilde araştırır, sonucuna göre yatırım kararına yön verir.

Yapılacak olan yatırımın fizibilite raporlarını hazırlar ve sunar.

Proje ve Gayrimenkul Geliştirme

Akol Group of Companies Gayrimenkul geliştirme ve yatırım faaliyetlerinde, proje geliştirme, finansman ve pazarlama alanlarındaki tecrübe ve uzmanlığını etkin şekilde kullanmakta ve geliştirdiği projeleri kurumsal yapı çerçevesinde paydaş ve müşterilerine sunmaktadır.

Proje ve Gayrimenkul geliştirme kapsamında nitelikli konut, ticari gayrimenkul, üretim tesisleri ve lojistik merkezleri gibi projelere yoğunlaşmaktadır.

Geliştirdiği projelerde verimlilik dışında ayrıcalıklı bir konsept algısı ile fonksiyonellik ve estetik duruşa da önem vermekte ve sektöre bu yönde de katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Bize Ulaşın !
Harita