Akol Group of Companies | Akol Group’tan Kıbrıs Gazimağusa’da yeni konut proje!
16726
post-template-default,single,single-post,postid-16726,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

Akol Group’tan Kıbrıs Gazimağusa’da yeni konut proje!

Akol Avenue öğrenci ve tatil şehri...

Akol Group’tan Kıbrıs Gazimağusa’da yeni konut proje!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) önemli inşaat şirketlerinden Akol Development’in yeni rezidans projesi Akol Avenue öğrenci ve tatil şehri Gazimağusa’da yükselecek. Projede 55, 59 ve 64 metrekare olmak üzere 3 tip 1+1 daire, 84.5 ve 94 metrekare 2+1 daire ve 120 metrekare 3+1 daire seçeneklerinin yer alacağını söyleyen Akol Group CEO’su Niyazi Sanal, lansmana özel fiyatların ise 37 bin 900 İngiliz Sterlini’nden başlayacağını ifade etti.

İstanbul Teknik Üniversitesi KKTC kampüsü ile Adakent Üniversitesi kampüsü ve Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüslerine yürüme mesafesinde bulanan Akol Avenue projesi öğrenci ve tatil şehri Kıbrıs Gazimağusa’da yükselecek.

Akol Aevnue’nin Gazimağusa kent merkezinde yer alacağını belirten Sanal “Projemiz İstanbul Teknik Üniversitesi KKTC kampusu ile Adakent Üniversitesi kampüsü ve Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüslerine yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu bakımdan da daha lansmam yapılmadan yoğun ilgi gördü” diye konuştu. YOĞUN İLGİ GÖRÜYORUZ Şehrin göbeğinde bir rezidans mantığı ile hareket ettiklerini söyleyen Sanal “Modern çizgilerle” tasarlanan Akol Avenue, Akol Development’ın bundan önceki projelerindeki kalite hassasiyetini de koruyor. Projenin lansmanma nisan ortalarında başlamayı hedefliyoruz. Şimdiden ofislerimiz proje için yoğun ilgi görüyor. Ayrıca Kıbrıs’ın en güzel plajlarında birkaç dakikalık mesafede bulunup da aynı zamanda ülkenin ikinci büyük kentinin merkezinde konumlanmak ve de şehirdeki üç üniversitenin oluştuğu üçgenin merkezine oturmak işlerimizi kolaylaştırıyor. Kıbrıs küçük bir yer, işlerinizi iyi yaparsanız o kadar çok talep görüyorsunuz, dedi.