Caddemm - 1 Etap

Caddemm projemizin 1. Etap satışları tamamlanmıştır. Yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz.


Akol Group of Companies olarak inşa ettiğimiz, adanın ilk ve tek özel caddesi özelliği ile dikkat çeken ve Mağusa’nın tam kalbinde bulunan Caddemm projemizin 1. etap satışları tamamlanmış bulunmaktadır. Kent merkezlerine ilgi duyan yatırımcılara hitap eden Caddemm projemiz, dikkat çeken kalitesini ve avantajlı lokasyonunu, erişilebilir fiyatlar ile birleştirerek 1. etap satışlarını başarılı bir şekilde tamamladı.

Mağusa’nın kalbinde!

Caddemm projemis, lokasyon olarak Mağusa’nın önde gelen Üniversitelerine, Hastanelerine, Plajlarına ve AVM’lerine 1-5 dakika arası mesafede konumlanma avantajı sağlamaktadır. Şehrin merkezi olarak bilinen Salamis caddesi üzerinde bulunduğu için, pek çok marka mağaza ve franchise’a keyifli bir yürüyüş imkânı sağlamaktadır.

Caddemm’in 1. Etabı bünyesinde bulunan ve satışları tamamlanan B Blok, 119 farklı ebat ve çeşitli konum seçenekleri sunan konforlu dairelerin yanında, 11 adet farklı ebatta ticari alan da barındırmaktadır. 1+1 daireler 56-64m² arası 3 farklı opsiyon ile, 2+1 daireler 85-94m² arası 3 farklı opsiyon ile, 3+1 daireler ise 120m² büyüklük ile kullanıma sunulurken, toplamda 7 farklı daire tipi ile her ihtiyaca çözüm odaklı yaklaşım barındırmaktadır.

Keyifli bir yaşam…

2 etaplı ve toplam 4 bloktan oluşan Caddemm’in 2. etabında yer alacak olan D Blok, yukarıda belirttiğimiz B Blok’un ayna yansıması şeklinde inşa edilecektir. Yaşam kalitenizi yükseltecek şehrin tüm imkanlarını ayağınıza getiren projenin C bloğunda açık yüzme havuzu, cafe, bar, pub restorantlar ve spor salonu bulunacak.

Caddemm projemizin 2. Etap satışlarına dair detaylı bilgi almak için +9 (0392) 444 2 555 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan projelerimize dair güncel bilgilere ulaşabileceğiniz gibi, Akol Bülten formunu doldurarak gelecekteki fırsat ve kampanyalardan öncelikli haberdar olabilirsiniz.Bize Ulaşın !
Harita